Prognoza pogody na 15 września

WP | dodane 2017-09-14 (16:51) 1 rok 7 miesięcy 8 dni 23 godziny i 6 minut temu | 3 opinie


W piątek będziemy marznąć. Temperatura znów spadnie, a do tego da się we znaki silny wiatr. Na pocieszenie, po południu w wielu miejscach wyjrzy słońce.

15 września aurę na przeważającym obszarze kraju kształtować będzie zatoka niskiego ciśnienia. Do południa w całej Polsce, a po południu już tylko na zachodnich i północnych obrzeżach kraju musimy liczyć się ze zmienną aurą. Chmury kłębiaste przeplatać się będą ze słońcem, jednak od czasu do czasu może pokropić przelotny deszcz. W ciągu dnia lokalnie na zachodzie i północy może zagrzmieć. Z biegiem dnia południowa, centralna i wschodnia Polska dostanie się na skraj niewielkiego wyżu. I tam właśnie pogoda znacznie się poprawi.

Synoptycy ostrzegają

Do południa w całym kraju, a po południu tylko w północnej i północno-wschodniej Polsce okresami powieje silny wiatr osiągający w porywach do 55 km/h. Podmuchy wiatru będą znacznie obniżać temperaturę odczuwalną.

Zrobi się chłodno

W ciągu dnia termometry wskażą maksymalnie od 15 stopni na północy, wschodzie i w centrum kraju do 19 stopni Celsjusza na zachodzie Polski.

oprac. Adam Hrynkiewicz

Polub WP Pogoda na Facebooku


Opinie (3)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

1
5
~Rtęciowa kobieta 2017-09-14 (19:02) 1 rok 7 miesięcy 8 dni 20 godzin i 55 minut temu

Właśnie zaczął padać deszcz , tak więc pogoda nadal jest nieprzewidywalna . Rano , gdy temperatura po raz pierwszy była ujemna zobaczyłam przez okno jak z autobusu wyszła kobieta bardzo dziwnie wyglądająca . Trzymała w dłoniach dwa słoiki ze świeżą rtęcią z podręcznych termometrów . Dziwne było, że ludzie obok niej nie zwracali uwagi na paradny wygląd kobiety . Miała około 130 - 135 cm wzrostu i nadwagę około 90 - 95 kg i przy tym suknię w bladoróżowe falbany i nadnaturalnie długi nos . Nos kobiety był tak długi , że zahaczał framugę drzwi autobusu - na pewno nos mierzył ponad 20 cm ! Do tego miała okulary w srebrnych okrągłych oprawkach . - '' Filip ! Filip ! '' - zaczęła krzyczeć i dostrzegła mnie kątem oka gdy ją podglądałam z okna swego domu . Zlękniona umknęłam , a 9 minut później mój pies Anatol ... zaczął mówić ludzkim głosem ! ! - '' Dlaczego nie pomogłaś rtęciowej kobiecie w szukaniu Filipa ? '' Wiem , ze to dziwne , ale tak było dziś ! Boję się Anatola i dalszej pogody .

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

POGODA W POLSCE
POGODA WEDŁUG TYPU:
Rss