Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Prognoza pogody na 19 października

Środa, 18 października 2017, źródło:WP
fot.PAP/EPA
Przyroda chce nam wynagrodzić nie najlepszą, letnią pogodę i nadrabia piękną złotą jesienią. W czwartek nadal będziemy cieszyć się piękną aurą. Kształtować ją będzie obszar podwyższonego ciśnienia. Prawie w całym kraju słonecznych chwil nam nie zabraknie.


19 października poranek w pasie środkowym i południowym Polski będzie mglisty. Po ustąpieniu mgieł, przez cały dzień na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie i bez opadów. Jedynie wzdłuż wschodniego wybrzeża, w rejonie Zatoki Gdańskiej oraz na północy Warmii, Mazur i Podlasia od czasu do czasu będzie się mocniej chmurzyć - tam może miejscami pokropić symboliczny deszcz.Trochę chłodniej zrobi się na północy Polski. Tam w ciągu dnia termometry wskażą od 13 do 16 stopni. Jeszcze dość ciepło będzie na zachodzie, w centrum i na południu kraju: od 17 do 20 stopni Celsjusza.

oprac. Adam Hrynkiewicz
Dodaj opinię
Wszystkie opinie (6)[przejdź do regulaminu]