Wyniki wyszukiwania dla: rekiny.

Niezwykła podwodna szopka w Monako
FR M6 | dodane 2015-12-16 (19:22) 3 lata 4 miesiące 6 dni 9 godzin i 24 minuty temu

W Muzeum Oceanograficznym w Monako urządzono jedną z najbardziej nietypowych szopek na świecie. Maryja, święty Józef i ich zwierzęta czekają na narodziny Jezusa... pod wodą. Dzięki temu Świętej Rodzinie towarzyszą nie tylko byk i osioł, ale również rekiny i ryby piły.

<span class="podswietl">Rekiny</span> pomogą przepowiedzieć pogodę, uratują ludzi
WP.PL, chron.com | dodane 2014-06-24 (10:31) 4 lata 9 miesięcy 29 dni 18 godzin i 15 minut temu | 67 opinii

Rekiny kojarzą się ludziom głównie z zagrożeniem. Znajdujący się w wodzie człowiek nie ma bowiem żadnych szans w konfrontacji z ogromną, żarłoczną rybą. Okazuje się jednak, że rekiny mogą także spełniać ważną funkcję dla ludzkości - dzięki specjalnym chipom zakładanym im przez badaczy, dostarczają istotnych informacji dotyczących temperatury i zasolenia wód na różnych głębokościach.

Tagi: rekiny, pogoda, klimat
<span class="podswietl">Rekiny</span> zaatakowały wybrzeże Florydy!
WP.PL | aktualizacja 2013-03-11 (11:10) 6 lat 1 miesiąc 11 dni 17 godzin i 36 minut temu | 35 opinii

Floryda to jedno z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych przez turystów miejsc w Stanach Zjednoczonych. Ten wspaniały półwysep przez cały rok cieszy się piękną ciepłą pogodą, a zima jest tam znana jedynie z kilkugodzinnych epizodów opadów deszczu ze śniegiem. Stąd też plażowanie jest tam możliwe niemal zawsze, a od pogody zależy bardzo wiele.

POGODA WEDŁUG TYPU:
Rss