Prognoza pogody na 3 czerwca

WP | dodane 2017-06-02 (17:46) 7 miesięcy 15 dni 12 godzin i 51 minut temu | 9 opinii


Weekend szykuje nam się ze zmienną pogodą. W sobotę aura dopisze prawie w całym kraju. W niedzielę nadal będzie ciepło, ale miejscami deszczowo i burzowo.

3 czerwca przez cały dzień na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie i słoneczne. Na południu i południowym wschodzie kraju dominować będzie niebo bezchmurne. W środkowym i północnym pasie Polski na pogodnym niebie pojawiać się będą ławice cienkich chmur pierzastych. Będzie ciepło. W ciągu dnia termometry na przeważającym obszarze kraju wskażą od 21 do 25 stopni Celsjusza. Jeszcze cieplej będzie na południu w południowo-zachodniej Polsce - do 28 stopni.

W niedzielę 4 czerwca pogoda miejscami nie będzie już taka łaskawa. Z zachodu na wschód Polski przemieszczać się będzie aktywna strefa frontu atmosferycznego. To ona przyniesie w całym kraju przelotne opady deszczu oraz burze. Gwałtowne zjawiska atmosferyczne spodziewane są po południu w pasie zachodnim i środkowym kraju - tam opady będą intensywne. Powieje silny i porywisty wiatr, a lokalnie niewykluczone są nawet opady gradu. Do końca dnia słonecznie będzie jedynie wzdłuż granicy z Ukrainą. W ciągu dnia termometry wskażą od 18 stopni na zachodzie do 28 stopni Celsjusza w centralnej, wschodniej i południowej Polsce.

oprac. Adam Hrynkiewicz

Polub WP Pogoda na Facebooku


Opinie (9)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~andrew 2017-06-05 (08:23) 7 miesięcy 12 dni 22 godziny i 14 minut temu

popadało ale za mało ,dobrze chodz troche ale to nie zakończyło suszy ,teraz jest pochmurno i nie pada ,burzy oczywiście nie bylo bo dzieki burzom deszczu jest wiecej a tak to zrobilo sie znowu zimno a deszcz jakby byl zablokowany nie chce padac , i wiatr z pólnocy daje ochlodzenie ,czy kiedys podleje porzadnie niewiem

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

16
1
~Sceptyczna rozweselona 2017-06-04 (21:58) 7 miesięcy 13 dni 8 godzin i 39 minut temu

Redakcjo kochana!...Skąd tyle plusów przy moim poprzednim wpisie?...Ja nie jestem...blondyna...Nawet nie farbowana!...:DDD

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

26
2
K.och.anowski 2017-06-04 (07:26) 7 miesięcy 13 dni 23 godziny i 11 minut temu

Ziemia jest płaska a Księżyc jest pulsaro-magnetarem nadkwazarowym drugiego stopnia. NASA potwierdziła dane z teleskopu Mohameda Abdula Zakariego, że paddingi trymerów podkwantowych plazmacji zarówno kwarków jak i bozonów są opóźnione względem kwantu antymaterii o kwadrat równania korpuskularo falowego. To każe poważnie wątpić w dotychczasowe teorie :)

odpowiedz

32
3
~Sceptyczna 2017-06-03 (22:10) 7 miesięcy 14 dni 8 godzin i 27 minut temu

Ześlij deszcz...Panie...smagające strugi,które me długi podług Ciebie zniweczą...Niegodną będąc istotą człowieczą pełzam...śmiechem złowieszczym się podżegając...Nie mając teraźniejszości,przyszłości nie mając... krąże...ja,chomik w" kręcidełku",marząc o odrobinie spokoju...o ciepełku...Tuptam,by rozprostować łapki...Powietrze łapiąc rozszerzam już zranione chrapki...Powietrza brak!...Dyszę...Hmmm...Nie dla siebie to,ale dla tych,co nic innego nie mają do roboty jak innych krytykować...piszę!...;)))...

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

6
2
K.och.anowski 2017-06-04 (07:09) 7 miesięcy 13 dni 23 godziny i 28 minut temu

Could this be true, Could this be me, The one who kept himself so high and free? Caught up in the highest game of all And all my defences tumble and fall, Only the ace of hearts can save me now. I wake in early hours and I call your name, It's your face I see pressed up against my window pane, And suddenly I realise, As the tears start to flow like rain from the skies, Only the ace of hearts can save me now, Said only the ace of hearts can save me now :)

odpowiedz

POGODA W POLSCE
POGODA WEDŁUG TYPU:
Rss