Wiosna idzie do Polski. Prognoza pogody na 9, 10 i 11 marca

cumulus.wroc.pl | dodane 2018-03-08 (17:18) 1 rok 12 dni 13 godzin i 36 minut temu
 
Piątek przywita nas zmienną aurą, a w niedzielę słońce będzie w całym kraju. Temperatura przez trzy dni wzrośnie nawet o 5 stopni i na koniec tygodnia termometry pokażą nawet 15 kresek.

W piątek w całym kraju zmienna aura. Ma być pochmurno, od czasu do czasu możliwe są przejaśnienia i przelotny deszcz. Termometry wskażą od 3 do 6 stopni na północy, z kolei w centrum i na południu ma być cieplej, od 7 do 10 kresek. Temperatura odczuwalna będzie jednak niższa, z powodu silnego wiatru - informuje cumulus.wroc.pl.

W sobotę w niektórych częściach kraju dominować będzie słońce. Na pogodną pogodę mogą liczyć mieszkańcy północno-zachodniej Polski, a także centrum i południowo-wschodniej części kraju. Na pozostałym obszarze dominować będzie aura z piątku. Na Mazurach i Podlasiu możliwy śnieg. Temperatura wzrośnie o jeden stopnień, a dodatkowo wiatr nie będzie już odczuwalny.

W niedzielę w prawie całym kraju będzie słonecznie i bez opadów. Wyjątkiem będą zachodnie krańce Polski, gdzie będzie się mocniej chmurzyć i może popadać. Temperatura wzrośnie jeszcze mocniej. Na północnym-wschodzie od 5 do 9 stopni, a na pozostałym obszarze Polski termometry pokażą nawet 15 kresek.

Źródło: cumulus.wroc.pl

Polub WP Pogoda na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

POGODA W POLSCE
POGODA WEDŁUG TYPU:
Rss