Prognoza pogody na 6 października

WP | dodane 2017-10-05 (17:52) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 6 godzin i 36 minut temu | 3 opinie
 
W piątek aurę w Polsce nadal kształtować będzie niż. Tym razem jego centrum znajdzie się nad Białorusią i w ciągu dnia przemieszczać się będzie nad zachodnią Rosję. Dodatkowo przez nasz kraj z północnego zachodu na południowy wschód przemieszczać się będą strefy chłodnych frontów. Dzień zatem minie nam pod znakiem deszczu, wiatru i chłodu. Słońca będzie jak na lekarstwo.

6 października w całym kraju musimy być gotowi na bardzo zmienną aurę. Wszędzie wystąpią opady deszczu, ale miejscami może się na parę chwil przejaśniać. Burze możliwe są w północnym i centralnym pasie Polski. Wysoko w Tatrach popada przelotny deszcz ze śniegiem i sam śnieg. Nadal dość mocno będzie wiało - w porywach do 60 km/h.

Będzie chłodno

Z północnego zachodu napływać będzie do nas chłodniejsza i wilgotna masa powietrza. W ciągu dnia termometry wskażą od 11 do 13 stopni Celsjusza. Chłodniej będzie w pasie pogórza - od Sudetów przez Beskidy po Tatry i Bieszczady - tam tylko od 5 do 8 stopni.

oprac. Adam Hrynkiewicz

Polub WP Pogoda na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (3)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

0
2
K.och.anowski 2017-10-05 (22:55) 1 rok 6 miesięcy 16 dni 1 godzinę i 33 minuty temu

Niech tam sobie pada, martwić się nie muszę. Wycałuję cały ślicznej pannie brzuszek. Że tam leje, wieje, zimno - ja nie szlocham. Przy kominku pannę namiętnie wykocham :)

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

POGODA W POLSCE
POGODA WEDŁUG TYPU:
Rss