Prognoza pogody na 18 listopada

WP | dodane 2017-11-17 (18:24) 1 rok 5 miesięcy 6 dni 22 godziny i 1 minutę temu
 
Sobota do przyjemnych nie będzie należała. Z północnego zachodu w głąb kraju przemieszczać się będzie strefa frontu atmosferycznego. Na niebie tylko gdzieniegdzie pojawią się lekkie przebłyski słońca.

18 listopada najwięcej chmur pojawi się właśnie na północnym zachodzie i północy kraju. W tych rejonach synoptycy zapowiadają opady deszczu lub mżawki. Do południa deszczowe chmury dominować będą także na Lubelszczyźnie, Podkarpaciu oraz na wschodzie i południu Małopolski. W Karpatach popada deszcz ze śniegiem i sam śnieg. Więcej pogodnych chwil zapowiada się w pasie od północno-wschodniej przez centralną po południową Polskę. Po południu więcej przejaśnień również w południowo-wschodniej części kraju.

W ciągu dnia zacznie wzmagać się silny wiatr. Wzdłuż wybrzeża będzie on porywisty. Na Bałtyku sztorm. Podmuchy wiatru będą skutecznie obniżały nam temperaturę odczuwalną.

W ciągu dnia termometry na obszarze Polski wskażą średnio od 4 do 7 stopni Celsjusza. Chłodniej będzie na przedgórzu - tam od 0 do 3 stopni.

oprac. Adam Hrynkiewicz

Polub WP Pogoda na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

POGODA W POLSCE
POGODA WEDŁUG TYPU:
Rss