Mróz objął całą Polskę i nie odpuszcza. Pogoda na trzy dni

Cumulus | dodane 2018-02-28 (20:12) 10 miesięcy 25 dni 13 godzin i 53 minuty temu
 
Mróz i śnieg
Pogodnie, dość słoneczne, bez opadów, ale mroźno - taka pogoda czeka nas przez najbliższe trzy dni. W całej Polsce termometry nadal będą wskazywać minusowe temperatury.

Mimo że w czwartek na przeważającym obszarze kraju możemy spodziewać się słońca, będzie zimno. Chmury i śnieg pojawią się jedynie na północnych i północno-wschodnich obrzeżach Polski, i pod koniec dnia także na wschodzie, gdzie termometry wskażą od -12 do -9 st. C. Na zachodzie kraju pokażą z kolei od -7 do -5 st. C.

W piątek też głównie będzie pogodnie. Jedynie na północno-wschodnich i wschodnich krańcach kraju pojawi się więcej chmur. Będzie również trochę przejaśnień i słonecznych chwil, a od czas do czasu poprószy słaby śnieg. Cieplej nie będzie. Na północnym-wschodzie i wschodzie spodziewajmy się od -9 do -6 s. C, a na na zachodzie i południowym-zachodzie kraju od -5 do -3 st. C.

Sobota też będzie pogodna, słoneczna i bez opadów. Wyjątkiem będą północno-wschodnie i południowo-wschodnie obrzeża kraju, a po południu także wschód Polski. Tam będzie pochmurno i poprószy słaby śnieg. Będzie nieco cieplej, nadal jednak towarzyszyć nam będzie ujemna temperatura. Termometry wskażą od -7 do -5 st. C na wschodzie oraz od -4 do -1 st. C na zachodzie kraju.

Polub WP Pogoda na Facebooku

Tagi: pogoda, mróz, śnieg
oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

POGODA W POLSCE
POGODA WEDŁUG TYPU:
Rss