Jakość powietrza:

 • CAIQ: 33

 • PM1: 13

 • PM2.5: 20

 • PM10: 31

Dobra jakość powietrza airly

Aktualna pogoda, godz. 07:21 17:41
11
Odczuwalna 12°C
Ciśnienie: 1013 hPa Umiarkowane
Wiatr: 2 km/h Powiew
Wilgotność powietrza: 95% Wysoka wilgotność powietrza

Polecane artykuły:

 • Pogoda. Ostatni taki piękny weekend. Na horyzoncie mróz i śnieg
  Pogoda. Ostatni taki piękny weekend. Na horyzoncie mróz i śnieg Pogoda. Weekend zapowiada się cudownie. Na termometrach zobaczymy nawet 23 stopnie. To jednak ostatnie podrygi takiej letniej pogody. Mimo że temperatura jeszcze przez jakiś czas będzie bardzo przyjemna, to wielkimi krokami zbliżają się ujemne temperatury.
 • Pogoda na Wszystkich Świętych. Najnowsza prognoza
  Pogoda na Wszystkich Świętych. Najnowsza prognoza Pogoda na Wszystkich Świętych będzie nam sprzyjać. Zapowiada się przyjemny i ciepły przedłużony weekend. Na przeważającym obszarze Polski temperatura wahać się będzie w okolicach 10 stopni. Najcieplej będzie na południu. Tam zobaczymy nawet 15 stopni w cieniu.
 • Pogoda nas rozpieszcza. Polskę zalewa południowe powietrze
  Pogoda nas rozpieszcza. Polskę zalewa południowe powietrze Pogoda. Nadchodzący weekend zapowiada się w całym kraju pogodny, słoneczny i ciepły. Temperatura wzrośnie nawet do 23 stopni w cieniu. Cały czas będzie nam towarzyszył napływ południowego powietrza.
 • Pogoda. Wieje gorącym powietrzem, ale na horyzoncie widać już śnieg
  Pogoda. Wieje gorącym powietrzem, ale na horyzoncie widać już śnieg Pogoda. Październik przeniósł nam wspaniały powiew lata. Cały czas w Polsce jest ciepło i słonecznie. Niebawem jednak na nizinach spadnie pierwszy śnieg, a temperatura spadnie poniżej zera.
 • Pogoda. Ostatni dzień gorąca. Od zachodu powieje chłodem
  Pogoda. Ostatni dzień gorąca. Od zachodu powieje chłodem Pogoda. Jeszcze we wtorek możemy cieszyć się wspaniałą pogodą. Będzie cały czas gorąco i pogodnie. Temperatura sięgnie nawet 25 stopni w cieniu. Od środy do Polski wkracza ochłodzenie i opady deszczu.
 • Pogoda. Gorąco w całej Polsce. Od środy zmiana
  Pogoda. Gorąco w całej Polsce. Od środy zmiana Pogoda robi nam piękny prezent. Wyż Lisbeth cały czas pompuje do Polski gorące powietrze znad Morza Śródziemnego. Jeszcze do wtorku będziemy się cieszyć piękną , słoneczną aurą. Gwałtowna zmiana nastąpi w środę.
 • Wybory parlamentarne 2019. Prognoza pogody
  Wybory parlamentarne 2019. Prognoza pogody Wybory 2019. Jaka pogoda czeka nas 13 października? Z pewnością nie przeszkodzi w pójściu do urn. W niedzielę ma być słonecznie i bez deszczu.
 • Pogoda. "Lisbeth" wpompuje do Polski południowe powietrze. Będzie wyjątek
  Pogoda. "Lisbeth" wpompuje do Polski południowe powietrze. Będzie wyjątek Pogoda. Zgodnie z wcześniejszymi prognozami zarówno w sobotę, jak i w niedziele pogodę w Polsce zacznie kształtować pogodny wyż znad Morza Czarnego o nazwie Lisbeth. Z południa zacznie pompować ciepłe powietrze znad Morza Śródziemnego. Wyjątek, ale tylko w sobotę, stanowił będzie wąski pas północnej Polski, gdzie mieszkańcom da się we znaki niż znad Rosji o nazwie Quentino.