Wyniki wyszukiwania dla: choroba.

Turyści znaleźli delfina na plaży. Ssaka uśpiono
CNN Newsource/x-news | dodane 2015-10-07 (20:26) 1 rok 11 miesięcy 13 dni 12 godzin i 30 minut temu

Turyści odpoczywający w porcie Gulf Shores znaleźli w wodzie melonogłowa wielozębnego. Ssak z rodziny delfinowatych był podtrzymywany przy życiu w wodzie przez kilka godzin. Naukowcy z laboratorium Dauphin Island See zadecydowali o zabraniu zwierzęcia do siebie i przebadaniu go. Delfina grubogłowego przetransportowała jednostka strażacka. Wyniki badań wykazały ciężkie choroby oraz obrażenia wewnętrzne. Pracownicy laboratorium byli zmuszeni do uśpienia ciężko chorego ssaka.

Entomolog dla WP.PL: walka z komarami jest niebezpieczna
WP.PL | dodane 2014-06-23 (10:51) 3 lata 2 miesiące 28 dni 22 godziny i 5 minut temu | 103 opinie

Odkomarzanie jest szkodliwe nie tylko dla środowiska, ale i dla ludzi, podobnie jest ze środkami przeciw komarom. Więc czy opłaca się z nimi walczyć? Raczej tak, bo z kolei komary mogą doprowadzić nawet do zapalenia opon mózgowych. Jest jednak dobra wiadomość, już niedługo komary znikną! Zobacz film i przekonaj się również "na kogo leci komarzyca". Rozmawiamy z entomologiem, dr Elżbietą Wegner.

POGODA WEDŁUG TYPU:
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Grupa Wirtualna Polska S.A z siedzibą w Warszawie (02-231) przy ul. Jutrzenki 137A, informuje, że jest administratorem dobrowolne podanych danych osobowych, ponadto informuje, że dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych, a użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia, a także usunięcia.
Rss