Prognoza pogody na 6 lipca

WP | dodane 2017-07-05 (17:41) 3 miesiące 18 dni 10 godzin i 25 minut temu


Na czwartek synoptycy zapowiadają sporo słońca i prawie bezdeszczową aurę. W całym kraju będzie ciepło. Z zachodu napływać będą do nas cieplejsze masy powietrza, ale na upały przyjdzie nam jeszcze poczekać.

6 lipca pogodę na przeważającym obszarze kraju kształtować będzie pogodny wyż. Przez cały dzień prawie w całej Polsce będzie słonecznie. Wyjątkiem będzie południowy pas kraju, gdzie po pogodnym poranku niebo będzie się chmurzyć - tam miejscami może pokropić przelotny deszcz. W Bieszczadach może także zagrzmieć. Jednak i tam, po południu pogoda się poprawi. Opady pozanikają i do końca dnia na niebie królować będzie słońce.

W ciągu dnia termometry na przeważającym obszarze kraju wskażą maksymalnie od 20 do 23 stopni Celsjusza. Jeszcze cieplej - do 26 stopni będzie na południowym zachodzie Polski.

oprac. Adam Hrynkiewicz

Polub WP Pogoda na Facebooku


Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

POGODA W POLSCE
POGODA WEDŁUG TYPU:
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Grupa Wirtualna Polska S.A z siedzibą w Warszawie (02-231) przy ul. Jutrzenki 137A, informuje, że jest administratorem dobrowolne podanych danych osobowych, ponadto informuje, że dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych, a użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia, a także usunięcia.
Rss