Prognoza pogody na 9 listopada

WP | dodane 2017-11-08 (17:54) 9 dni 8 godzin i 2 minuty temu
 
Na czwartek synoptycy nie mają najgorszych wieści. Choć prognozy mówią o zachmurzeniu całkowitym, to miejscami mają występować rozpogodzenia.

9 października na przeważającym obszarze kraju ma nie padać. Jedynie na południu kraju, a po południu także na północnym wschodzie będzie się chmurzyć. W tych rejonach od czasu bardzo słabo popada deszcz lub mżawka. W szczytowych partiach Beskidów i Tatr należy spodziewać się nieco intensywniejszych opadów deszczu ze śniegiem i śniegu.

W ciągu dnia termometry wskażą od 4 stopni na północnym wschodzie do 10 stopni Celsjusza na południu i południowym wschodzie kraju.

oprac. Adam Hrynkiewicz

Polub WP Pogoda na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

POGODA W POLSCE
POGODA WEDŁUG TYPU:
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Grupa Wirtualna Polska S.A z siedzibą w Warszawie (02-231) przy ul. Jutrzenki 137A, informuje, że jest administratorem dobrowolne podanych danych osobowych, ponadto informuje, że dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych, a użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia, a także usunięcia.
Rss