Prognoza pogody na 8 września

WP | dodane 2017-09-07 (18:05) 13 dni 14 godzin i 49 minut temu
 
W piątek dwa ośrodki - niżowy i wyżowy - będą kształtować aurę w naszym kraju. Znajdziemy zatem w Polsce miejsca słoneczne przez cały dzień, ale również takie, gdzie będzie padać.

W piątek przez cały dzień na zachodzie i północy, a do południa także na krańcach wschodnich Polski zapowiada się zmienna aura. Tam synoptycy zapowiadają sporo opadów deszczu. Opady te, wzdłuż wybrzeża, chwilami mogą być bardziej intensywne.
Na pozostałym obszarze kraju będzie dość słonecznie. Po pogodnym niebie przewijać się będą tylko cienkie chmury pierzaste.

Nieco cieplej, ale nie wszędzie

Do Polski z południowego zachodu zacznie napływać cieplejsza masa powietrza. Chłodniejsze powietrze zalegać będzie tylko na krańcach północnych Polski. W ciągu dnia termometry wskażą od 17 stopni na północy Polski do 23 stopni Celsjusza w środkowym i południowym pasie kraju.

oprac. Adam Hrynkiewicz

Polub WP Pogoda na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

POGODA W POLSCE
POGODA WEDŁUG TYPU:
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Grupa Wirtualna Polska S.A z siedzibą w Warszawie (02-231) przy ul. Jutrzenki 137A, informuje, że jest administratorem dobrowolne podanych danych osobowych, ponadto informuje, że dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych, a użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia, a także usunięcia.
Rss