Prognoza pogody na 6 września

WP | dodane 2017-09-05 (16:52) 15 dni 16 godzin i 8 minut temu
 
Środową aurę kształtować będą aż dwa niże - jeden znad wschodniej Białorusi i zachodniej Rosji, drugi znad Morza Północnego i Danii. Prawie w całym kraju oddziaływać będą strefy frontów atmosferycznych, które przyniosą nam deszczowe chmury. Jest jednak i dobra wiadomość od synoptyków - nad Polskę z kierunków zachodnich zacznie docierać nieco cieplejsze powietrze.

6 września do południa na przeważającym obszarze Polski będzie pogodnie i w miarę słonecznie. Słabe opady deszczu synoptycy prognozują w pasie (patrząc na mapę) po przekątnej kraju - od północnego zachodu przez centrum po południowy wschód.
Dużo gorsza aura zapowiada się po południu. Wtedy już w całym kraju możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu, a na zachodzie i południu kraju dodatkowo zagrzmi - tam też opady będą nieco intensywniejsze.
Do końca dnia pogodnie i bez opadów będzie tylko na północnym wschodzie kraju - od Warmii po Podlasie i okolice Lublina.

Będzie nieco cieplej

W ciągu dnia termometry wskażą od 16-17 stopni na północy, w centrum i na wschodzie do 23 stopni Celsjusza na zachodzie i południu kraju.

oprac. Adam Hrynkiewicz

Polub WP Pogoda na Facebooku

oceń
tak 0 50%
nie 0 50%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

POGODA W POLSCE
POGODA WEDŁUG TYPU:
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Grupa Wirtualna Polska S.A z siedzibą w Warszawie (02-231) przy ul. Jutrzenki 137A, informuje, że jest administratorem dobrowolne podanych danych osobowych, ponadto informuje, że dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych, a użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia, a także usunięcia.
Rss