następne
1 / 8

Wszystkie fryzury Doroty Gardias

dodane 2012-12-22 (18:54) 4 lata 10 miesięcy i 12 minut temu
Piękna pogodynka w różnych odsłonachnastępne

Piękna pogodynka w różnych odsłonach

Prognoza pogody to nie tylko suche dane, które otrzymujemy z telewizyjnych monitorów. To także piękne kobiety, które sprawiają, że nawet najbardziej wstrętna pogoda może zapowiadać się znakomicie. Jedną z najpiękniejszych polskich prezenterek pogody jest Dorota Gardias z TVN Meteo.

Śliczna dziennikarka słynie nie tylko z urody, ale także z częstych zmian, które wprowadza w swoim wyglądzie. Od dłuższego czasu eksperymentuje z fryzurami, a w 1998 roku, kiedy wygrała konkurs na najpiękniejszą studentkę Lublina (z tego wydarzenia pochodzi zdjęcie), nosiła krótką, nieco nieaktualnie dziś wyglądającą fryzurę. Trudno byłoby ją dziś rozpoznać. Potem jej włosy zmieniały się jak "Transformer".

Widziałeś ciekawą sytuację na drodze? Zasypało drogi w Twojej okolicy? Wyślij nam zdjęcia!

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem ważnego zdarzenia? Poinformuj Internautów o tym, co dzieje się w Polsce, na świecie, w Twojej okolicy! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zobacz więcej w serwisie pogoda.

oceń
tak 1 20%
nie 4 80%

Opinie (0)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

Ten materiał nie ma jeszcze żadnej opinii. Twoja może być pierwsza!

POGODA WEDŁUG TYPU:
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Grupa Wirtualna Polska S.A z siedzibą w Warszawie (02-231) przy ul. Jutrzenki 137A, informuje, że jest administratorem dobrowolne podanych danych osobowych, ponadto informuje, że dane będą przetwarzane w celach marketingowych administratora danych, a użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia, a także usunięcia.
Rss